5 Temmuz 2017 Çarşamba

HAKKIMDA


       

      Herkes kendini farklı şekillerde iyi hisseder. Kimi konuşur, kimi gezer kendini sokaklara atar, kimi benim gibi yazar.  Kendimi en iyi hissettiğim şey paylaşmak. En güzel paylaşımlardan biride bilgi ve tecrübe paylaşımları tabiki... Ben 40 yaşında hayatının çoğunu çalışarak geçirmiş, ev hayatından çiçeklerinden, evcil hayvanlarından, mutfağıdan hiç kopmamış klasik bir "okumuş ama bir türlü rahat edememiş Türk kadınıyım..."

      Uzun yıllar mezun olduğum Marmara üniversitesi Makina bölümünün hakkını vererek ama hep bir yanım eksik çalıştıktan sonra eksik olan yanımı tamamlamaya karar verdim. Bir süredir köşe yazarlığı yapıyorum. Eksik olan şey sizmişsiniz yazılarım okundukça geri dönüşler çoğaldıkça tamamlandığımı hissettim.

     Peki sıkmadan  kısa kesip konumuza gelelim :) Biz bu sayfada nelerden bahsedeceğiz. Pratik kadın , pratik anne mutlu evlerin en önemli değeri... Pratik ve daha az yorgun anne olmanın sırlarını arayacağız birlikte. Öncesinde bayan erkek ayırmadan bir çoğumuzun hayatını etkileyen bir konuyla başlamak istiyorum makalelerime. Uzun yıllar kilolarla mücadele ettim bunu yaparken de tabi ki bir çok yöntemi tecrübe ettim ve tecrübeyle sabit bu fikirleri paylaşarak başlamak istiyorum yolculuğumuza...
    
      Takip etmeniz ve yorumlarınızı iletmeniz dileğiyle....
      
      Benimle vaktinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. 


   Hiç yorum yok:

Yorum Gönder